Премини към съдържание

Паджеро 2,5 интеркулер


Препоръчано мнение

Имаме отскоро паджеро, автоматик. От варна сме. Някой знае ли къде бихме могли да отидем на сервиз - проблем с турбото.

И второ - от два дена климатроника отказа. Опитва се да "захапе", но само толкова. Това проблем за сервиз ли е или бихме могли да се справим и сами.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Унитех Турбо - Варна 9010 ул."Студентска" No:1 Технически Университет-Варна УПБ-144.

тел/факс: 052/302795 мобилен: 088/9445208. e-mail: info@unitechturbo.com

Чета добри отзиви за тях във форумите.

За климатика само специалист може да ти помогне.

Надявам се да съм бил полезен, макар и че не съм от Варна. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...
Имаме отскоро паджеро, автоматик. От варна сме. Някой знае ли къде бихме могли да отидем на сервиз - проблем с турбото.

И второ - от два дена климатроника отказа. Опитва се да "захапе", но само толкова. Това проблем за сервиз ли е или бихме могли да се справим и сами.

по въпроса за климатроника има в компресора едни бутала които може да са се износили! там наи добре не пипаи ако не разбираш от това, по-добре е да отидеш на сервиз но по сервизите са много големи глупаци и измамници трябва да внимаваш много ! дано съм помогнал с нещо и късмет все пак !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...