Премини към съдържание

Проблеми с Space Runner


boroboro

Препоръчано мнение

Скоро си купих Spase runer на който смених лагерите на скоростите и помпите на съединитела и в момента има едно леко хъркане при вкарването на скоростите.Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си купих Spase runer на който смених лагерите на скоростите и помпите на съединитела и в момента има едно леко хъркане при вкарването на скоростите.Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да пише.

Ами проблема е майстора ти ...................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си купих Spase runer на който смених лагерите на скоростите и помпите на съединитела и в момента има едно леко хъркане при вкарването на скоростите.Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да пише.

 

Колега DJ сигурно е прав ,но при мен без да съм сменял нищо си хъркат ,а и съм карал още на двама колеги Рънарите и там прехъркват ? ,а и преди време бях направил същата тема за помощ.

За мен проблема е в маслото ,мисля си ,че при смяна не слагат правилното масло със правилния вискозитет . Така ми го обясниха специалисти тука , и казаха ,че най евтиното масло в случая е 70 лв.литъра и съм склонен да им повярвам ,защото сутрин на студено скоростите си влизат като масло ,а 10 минути по късно почват хрррррр :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Проблема се казва 'синхронизатори' и е дискутиран многократно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега DJ сигурно е прав ,но при мен без да съм сменял нищо си хъркат ,а и съм карал още на двама колеги Рънарите и там прехъркват ? ,а и преди време бях направил същата тема за помощ.

За мен проблема е в маслото ,мисля си ,че при смяна не слагат правилното масло със правилния вискозитет . Така ми го обясниха специалисти тука , и казаха ,че най евтиното масло в случая е 70 лв.литъра и съм склонен да им повярвам ,защото сутрин на студено скоростите си влизат като масло ,а 10 минути по късно почват хрррррр :icon_crying:

Зависи какво е маслото ти.............а и почти всички Галанти това им е болест............не вярвам при вас "бегачите" да е по различно.......

Ела да видиш на моята как са и тогава пак ще говорим............ :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се казва 'синхронизатори' и е дискутиран многократно.

Проблема си е баш в майстора му.............не можа да отвориш ск. кутия и да му смениш лагери а да не обърнеш внимание на другите работи в ск.кутия........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега DJ сигурно е прав ,но при мен без да съм сменял нищо си хъркат ,а и съм карал още на двама колеги Рънарите и там прехъркват ? ,а и преди време бях направил същата тема за помощ.

За мен проблема е в маслото ,мисля си ,че при смяна не слагат правилното масло със правилния вискозитет . Така ми го обясниха специалисти тука , и казаха ,че най евтиното масло в случая е 70 лв.литъра и съм склонен да им повярвам ,защото сутрин на студено скоростите си влизат като масло ,а 10 минути по късно почват хрррррр :icon_crying:

При мен е обратното - сутрин на студено прехъркват, после е ОК. Смених маслото според изискванията за вискозитета, Мобил, към 27лв/литъра, все същата работа. Явно е от модела. Ама засега ще е така

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен е обратното - сутрин на студено прехъркват, после е ОК. Смених маслото според изискванията за вискозитета, Мобил, към 27лв/литъра, все същата работа. Явно е от модела. Ама засега ще е така

 

След седмица ще сменям моето и ще ти кажа има ли някаква разлика :icon_hmm: .Мисля да сложа от най-скъпото което му дават по каталог.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...