Премини към съдържание

Много странен проблем с моето Mitsubishi


go6e

Препоръчано мнение

Карам каризма 1,9 тди.Проблема е с километража.Когато пусна мигачите километража спира.Когато пусна фаровете

тои почва да работи.Когато натисна сьединитела тои пак спира да работи и трьгва когато пусна сьединитела.Километража е електронен.Много сервизи обиколих и никои не може да ми помогне.Ако можете да ми помогнете предварително ви благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам каризма 1,9 тди.Проблема е с километража.Когато пусна мигачите километража спира.Когато пусна фаровете

тои почва да работи.Когато натисна сьединитела тои пак спира да работи и трьгва когато пусна сьединитела.Километража е електронен.Много сервизи обиколих и никои не може да ми помогне.Ако можете да ми помогнете предварително ви благодаря.

Бах го и мистерията.............ти полтъргайс ли караш в тая кола бре :D

От скоро ли я имаш??

амирисва ми на пипане "ала автоджамбазин" с цел превъртане на км-жа............всичко е добре ,но това със съединителя не го разбирам, но ще се опитам да ти помогна.........свали кората под волана и виж за някой сноп от кабели да не се закачат по педала.............от там може да дава всичко ,което си описал............ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време мойта кола беше на тенекеджия и после за боядисване. От доста седене и беше паднал акумулатора, и са го зареждали директно без да откачат клемите, резултата като си я взех беше същия. Оказа се че ми се е прецакало таблото, но успях да го оправя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време мойта кола беше на тенекеджия и после за боядисване. От доста седене и беше паднал акумулатора, и са го зареждали директно без да откачат клемите, резултата като си я взех беше същия. Оказа се че ми се е прецакало таблото, но успях да го оправя.

Може и от това да е проблема......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бах го и мистерията.............ти полтъргайс ли караш в тая кола бре :D

От скоро ли я имаш??

амирисва ми на пипане "ала автоджамбазин" с цел превъртане на км-жа............всичко е добре ,но това със съединителя не го разбирам, но ще се опитам да ти помогна.........свали кората под волана и виж за някой сноп от кабели да не се закачат по педала.............от там може да дава всичко ,което си описал............ :)

 

DJ ,според мен даже не трябва да пипа нищо ,а да дойде при тебе да го погледнеш.Да не вземе да сваля кори ,табла и да направи някоя по-голяма беля :icon_doh: ,пък и пише ,че е ходил и на други майстори тъй ли никой не се е сетил да погледне кабелите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време мойта кола беше на тенекеджия и после за боядисване. От доста седене и беше паднал акумулатора, и са го зареждали директно без да откачат клемите, резултата като си я взех беше същия. Оказа се че ми се е прецакало таблото, но успях да го оправя.

 

Ами ти с това трябваше да почнеш :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бах го и мистерията.............ти полтъргайс ли караш в тая кола бре :D

От скоро ли я имаш??

амирисва ми на пипане "ала автоджамбазин" с цел превъртане на км-жа............всичко е добре ,но това със съединителя не го разбирам, но ще се опитам да ти помогна.........свали кората под волана и виж за някой сноп от кабели да не се закачат по педала.............от там може да дава всичко ,което си описал............ :)

Всички кабели и букси са оки.......Може ли да е причина датчика за километража или да има проблем в скоростите??????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички кабели и букси са оки.......Може ли да е причина датчика за километража или да има проблем в скоростите??????

Възможно е, но трябва бая да шуми за да е от скоростите, дадчика ти седи на диференциала ..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...