Премини към съдържание

:)


Препоръчано мнение

Здравейте.

Най-накрая след дълго чакане и аз се здобих с митцу... :icon_blush: :mitsu-smiley: . Та по този повод искам да попитам кога най-скоро мога да очаквам среща на марката в София или някаде близо до нея. Ще се радвам ако някой ме светне. Благодаря предварително... :yes3::drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами тази година не сме правили още и нямаме някакви редовни срещи по бензиностанции като другите клубове. Трябва да се организираме, за да направим срещичка ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами тази година не сме правили още и нямаме някакви редовни срещи по бензиностанции като другите клубове. Трябва да се организираме, за да направим срещичка ;)

 

екстра... и как трябва да стане това???? :) :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите... най на края след дълго чакане и аз се здобих с митцу... :icon_blush: :mitsu-smiley: та по този повод искам да попитам кога най-скоро мога да очаквам среща на марката в София или някаде близо до нея... ще се радвам ако някой ме светне... благодаря предварително... :yes3::drive:
:mitsu-smiley: Здрасти и добре дошъл във форума. Нямаме планирани срещи, събираме се спонтанно - когато някой предложи. В дъното на форума има календар и там се качват предстоящите събитя като срещи инициативи и т.н. Също така като нов посетител на форума бих те помолил да прочетеш и тази тема за да се запосняеш с едно от основните изисквания към всички, които пишат тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4421 .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...