Премини към съдържание

Препоръчано мнение

:icon_crying:

някой да препоръча ел.техник? Ел.стаклото на шофьора не работи. Другите са ок..

Не че много го отварям зимата, но... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying:

някой да препоръча ел.техник? Ел.стаклото на шофьора не работи. Другите са ок..

Не че много го отварям зимата, но... :)

:mitsu-smiley: 0888 225 250 - Иво. Дано да е актуален номера. Но имай предвид, че трябва да ходиш някъде из кв. Орландовци. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тони..живее и работи м/у Драгалевци и Бояна на главния път в дясно като отиваш към Бояна. Гаражите са му два слепени един до друг ще ги познаеш..на самия главен път са точно преди един ляв завой....ама как да ти го опиша ??? Поразгледай на място , попитай и ще се ориентираш. Къщата му е зад гаражите. По средата горе долу на пътя м/у Драгалевци и Киноцентъра. По спомен...3 завоя преди Киноцентъра??? Обслужва всички камиони и коли на Джемини :) отделно частното дома. За него ти гарантирам че е майстор !!! Младо момче е около 30те.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много.

За Орландовци не е проблем, там е майстора на колата, при когото ходя(не е спец по :mitsu-smiley: , но до момента не съм имал проблеми или оплаквания). не ми е далече, ще пробвам след празниците.

 

Относно, това че е младо момче - не ме притеснява, важното е да разбира. Не смятам, че възраста е пречка за знания и умения.

П.п. като добавка, тогава съм "доста младо момче" :icon_dance:

 

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...