Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ново Паджеро 2007


Препоръчано мнение

Здравейте колеги предстои ми покупка на ново Паджеро 2007 3.2 DID от Германия. Цените варират в момента около 38 000 - 40000 евра за чисто нов джип. Въпроса е че много малко ги има с навигация. В % изразено към момента в mobile.de има само около 3% с навигация. Та за Коледа и Нова Година съм там хем да изкараме по весело хем да си купя и джипа. Посоката ми е Дюселдорф - Амстердам.

 

Някакви предложения или идеи да имате ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя цената и в България е близка до тази която си обявил и са с навигация, но ти си знаеш - цена за най-високо ниво на оборудване (Instyle 3.2DID A/T) е 40473EUR без ДДС.

 

може и така да е макар че мисля че бъркаш малко в цената ? Доколкото знам цената с всички екстри тук в Бг минава 45 000 EUR. А и дали няма да се наложи 3 месеца да чакам да дойде ??? днес ще прескоча до Балканстар за да съм точен в цифри и време за доставка ? в Германия поне няма да се чака...влизаш харесва ти и си го взимаш, това е някакво предимство. А и все пак произведено за Германия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може и така да е макар че мисля че бъркаш малко в цената ? Доколкото знам цената с всички екстри тук в Бг минава 45 000 EUR. А и дали няма да се наложи 3 месеца да чакам да дойде ??? днес ще прескоча до Балканстар за да съм точен в цифри и време за доставка ? в Германия поне няма да се чака...влизаш харесва ти и си го взимаш, това е някакво предимство. А и все пак произведено за Германия :)

Здравей,

Проблема с навигацията (с който аз се сблъсках)е следния: липсва карта на България и от дилърите на Балкан Стар разбрах, че скоро няма да бъде създадена, а за съжаление други карти немогат да се приспособят на NAV системата на Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Проблема с навигацията (с който аз се сблъсках)е следния: липсва карта на България и от дилърите на Балкан Стар разбрах, че скоро няма да бъде създадена, а за съжаление други карти немогат да се приспособят на NAV системата на Мицубиши.

 

аз току що разговарях с отдел продажби и резултата е следния :

 

черно като цвят с навигация, 2 акумулатора(зимен пакет), шибедах, отопление на предни седалки, със пълен ел.пакет и камера за задно виждане, 170 коня, автоматик, разбира се има и още екстри в модела като цена е :

 

94990 лв с ДДС

 

отделно теглич...около 1000 лв.

калъф задна гума...около 800 лв.

аларма лукс....около 383 лв.

 

 

Коледно намаление няма :icon_crying: за разлика от всички представителства в Германия :mitsu-smiley:

 

отивам да го гледам...има го налично !

 

относно картите...ами то и за S klasata нямаше пък се намери :) мисля че има хакерчета и ще се преборят с прекомпилиране от друг формат карта с данни за БГ я от Гармин я друга някоя...щом има карта на БГ значи остава само да се въведе във формат към навигацията на Паджерото.

 

Аз имам Гармин навигация външна и знам как си качих карта на Гърция и Турция в нея...пак не ставаше...ама взе че стана :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз току що разговарях с отдел продажби и резултата е следния :

 

черно като цвят с навигация, 2 акумулатора(зимен пакет), шибедах, отопление на предни седалки, със пълен ел.пакет и камера за задно виждане, 170 коня, автоматик, разбира се има и още екстри в модела като цена е :

 

94990 лв с ДДС

 

отделно теглич...около 1000 лв.

калъф задна гума...около 800 лв.

аларма лукс....около 383 лв.

Коледно намаление няма :icon_crying: за разлика от всички представителства в Германия :mitsu-smiley:

 

отивам да го гледам...има го налично !

 

относно картите...ами то и за S klasata нямаше пък се намери :) мисля че има хакерчета и ще се преборят с прекомпилиране от друг формат карта с данни за БГ я от Гармин я друга някоя...щом има карта на БГ значи остава само да се въведе във формат към навигацията на Паджерото.

 

Аз имам Гармин навигация външна и знам как си качих карта на Гърция и Турция в нея...пак не ставаше...ама взе че стана :)

Аз попитах в сайта та OFF-Road, но от там ми казаха, че картата за България на гармин, която е създадена и се ъпдейтва от български програмист неможе да се приспособи, но ако имаш някакви идеи можеш да ги споделиш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купих Паджерото :icon_n_king:

 

черно инстайл оборудване - най високо ниво. С два акумулатора и всички екстри. Поръчах и заден спойлер допълнително. Както и липсващите декоративни махагони защото 75% са си на мястото , но 25% който липсват се доплащат като екстри :icon_clap: . В четвъртък ще го получа живот и здраве от Балканстар. Крайна цена...101 200 лв....това за незнаещите колко струва то с екстрите :icon_blush: + 4800 каско, гражданска, регистрации в Кат.

 

Получих и 2 подаръка от фирмата(не без доза преговори) който са доста полезни за джипа.

 

направих и тест драйв около 20км

 

най ме изуми това че има и...барометър :icon_thumbup:

 

................

 

Колега ти изобщо имаш ли карта за навигация...без значение че няма БГ в нея ??? аз имам Гармин с Бг карта, но се чудя как да се имплантират файловете от там във формат като на картата за Паджерото ??? Трябва да има решение !!! Абсурд е да няма ???

 

Българския програмист се казва Събин и го познавам лично :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купих Паджерото :icon_n_king:

 

най ме изуми това че има и...барометър :icon_thumbup:

Честито! След като вземеш джипа ще има още много пъти приятно да се изненадваш от него. Тази кола не случайно я наричат "Диамантения Властелин", колкото и пари да си дал за нея, тя ги заслужава до последната стотинка!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! След като вземеш джипа ще има още много пъти приятно да се изненадваш от него. Тази кола не случайно я наричат "Диамантения Властелин", колкото и пари да си дал за нея, тя ги заслужава до последната стотинка!!! :icon_thumbup:

 

абе.....засега се изненадах на тест драйва от шумния студен двигател....като поработи 15 мин и поутихна малко, но не е като 320 CDI на S класата ...там шум няма! Иначе ускорява и се държи добре...малко по твърдо вози от Сузуки Гранд Витара...но пък е по широк за тая сметка отвътре :icon_thumbup:

 

Мерси ! :icon_rock:

 

това което хич не ме кефи че го продават с ЛЕТНИ ГУМИ у сред зима :icon_crying: и сега ме чака издирване на 18ки...нещо добро някой да знае къде има ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купих Паджерото :icon_n_king:

 

черно инстайл оборудване - най високо ниво. С два акумулатора и всички екстри. Поръчах и заден спойлер допълнително. Както и липсващите декоративни махагони защото 75% са си на мястото , но 25% който липсват се доплащат като екстри :icon_clap: . В четвъртък ще го получа живот и здраве от Балканстар. Крайна цена...101 200 лв....това за незнаещите колко струва то с екстрите :icon_blush: + 4800 каско, гражданска, регистрации в Кат.

 

Получих и 2 подаръка от фирмата(не без доза преговори) който са доста полезни за джипа.

 

направих и тест драйв около 20км

 

най ме изуми това че има и...барометър :icon_thumbup:

 

................

 

Колега ти изобщо имаш ли карта за навигация...без значение че няма БГ в нея ??? аз имам Гармин с Бг карта, но се чудя как да се имплантират файловете от там във формат като на картата за Паджерото ??? Трябва да има решение !!! Абсурд е да няма ???

 

Българския програмист се казва Събин и го познавам лично :rolleyes:

Здравей,

Аз също съм с Гармин.

Очаквам към края на месеца 2 бр. Аутлендър Инстайл + с навигация. Но карти за България няма! От офроуд форума ми казаха, че картите на Гармин немогат да се преработят за навигацията на Мицубиши. NAVTEQ разработват карти за навигацията на Мицубиши, но карта за България все още не е в плановете им. Кога ще има, никой незнае. Има карта на Европа, която ако си купиш Мицубиши от западна Европа е вградена, а в БС се продава отделно.... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нека не забравяме, че говорим за автомобил с висока проходимост (джип), при това с дизелов двигател - не можеш да го сравняваш с която и да е лимузина. Нормално е да вози малко по-твърдо от по-малките си събратя, защото трябва да се държи здраво на пътя. Този автомобил с лекота вдига 180 км/час и ако не е стабилен няма да можеш да го вкараш в пътя. Измислен и произведен от японци (до последното болтче), а те са пословични с изключително високото си качество на работа. Направи сравнение с Опел Фронтера и пак ще си приказваме :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вместо днес ще го взема утре - петък. Днес бяхме на монтаж на GPS в Рапас а защо Рапас ли, защото ако вземете М-тел ще има да плащате sms за всяко отваряне и затваряне на врата :icon_blush: отделно абонаментна такса !!! Демек м/у 150-220лв. :) Та след случая го покарах от сервиза до Балканстар. Държи се добре. Гуми Бридстоун добре ама ги има само с индекс Q няма ги с индекс H което значи че ще са за по ниска скорост и доста по шумни на пътя. Затова утре слагам Гудиар 255 / 60 / 18 по 499 -510лв парчето и решавам проблема. Ако вие знаете някъде тоя размер на друга фирма с малко по тънка цена споделете ???

 

относно картите за навигация...има такива от=ргинални с Европа и то не цялата в тях...за цена не попитах, но смятам да си я намеря копирам и запиша на друга нова карта. Относно България...ще се бориме с прекомпилация от друг навигатор. И да питаш в гармин повече от ясно е че няма да се навият някой да прекомпилира картите им...братята Руснаци по форумите бълват нон стоп карти :) а братята китайци създадоха начин да се прекомпилира всичко...така че скоро монопола им мре :) Въпрос на време е :)

 

Безплатен софтуер и глобална фри комуникация....е тва ги чака монополистите искащи пари :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...