Премини към съдържание

Предложение - Каталог за части


Dikata

Препоръчано мнение

Здравейте, видях следното нещо във друг форум :icon_blush: но мисля, че щв е много полезно когато се търси информация за дадена част, а именно:

 

Да отворим една тема в която всеки ще може да покаже каква част си е купил, за кой модел, колко и от каде. Особенно полезни ще са снимките. Не коства много време и се получава като един каталог.

 

Какво мислите? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега, но аз не споделям идеята ти по няколко причини. Една от тях е, че много рядко имаме нужда от резервни части (автомобилите Митсубиши са на едно от първите места по надеждност), освен това цените на частите непрекъснато се променят, същото важи и за магазините и наличностите им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи няма да правим такава тема.Междудругото сте прави

че :mitsu-smiley: не се прецакват като другите пърдялки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми за сега се отменя,

обаче ако някога тарсите инфо за нещо можеше да е на едно тарсене вместо да се ровичка из Японските сайтове. Пък и този форум не е само за приказки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........пък и този форум не е само за приказки.
:mitsu-smiley: Не е. Но тук не е място за празни приказки и глупости. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Прави впечатление как jolly_roger доста остро и настойчиво се противопоставя на каквито и да е предложения за споделяне на цени в този форум. Което почва да ме кара да мисля че това му менение е продиктувано не само от желанието информацията да е актуална. Ако хората искат да споделят информация нека я споделят ... не виждам какъв е толкова проблема. Аз лично също подкрепям подобна идея.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами има раздел Купува/Продава, както и търсачка! Май така проблемите са решени :icon_blush:

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......Ако хората искат да споделят информация нека я споделят ... не виждам какъв е толкова проблема. Аз лично също подкрепям подобна идея......

:mitsu-smiley: Нека да споделят, Иван ти е казал как и къде е мястото. Ако се замислиш малко ще разбереш, че идеята на dikata е необоснована и безмислена. А той не е разбрал, че това не е форум като всеки друг, защото и двете теми, които досега е пуснал тук са взаимствани от други форуми и само пораждат безмислени спорове. А тук избягваме да пишем за глупости. Малко трябва да се мисли преди да се пуска тема. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...