Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с мигачите при централно залючване на Мицубиши аутлендър 1


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

От няколко дни, като включа или изключа централното заключване на Мицубишито мигачите не мигат?! Преди си мигаха на заключване 2 пъти на отключване 1 път, и изведнъж спряха:dntknw:. Ходих в сервиза на Мицубиши в София но там ми казаха че немогат да направят НИЩО?! В ръководството пише,че при включване и изключване на централното заключване мигачите мигат 1 и 2 пъти, но тази функция може и да се деактивира или активира в оторизиран сервиз на Мицубиши - а там ми казаха - ЧЕ НЕМОГАТ ДА НАПРАВЯТ НИЩО!?. Не знам може и аз да съм натиснал нещо без да искам но така или иначе мигачите не светят. Иначе мигачи си има и аварийни също:dntknw:. Много е гадно при всяко заключване трябва да проверяваш дали си заключил и т.н. Моля ако някой може да ми помогне по този проблем или да ми каже, къде да отида за да го оправят да ми напише. Ще му бъда много БЛАГОДАРЕН! Мицубишито е аутлендър 1 SUV 4WD 2000 куб. бензин 2005 г.:greedy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...