Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Теглич за Lancer 2008 седан


ferrarko

Препоръчано мнение

Здравейте.

Търся теглич за Lancer 2008 г. седан  и въпроса ми е дали теглич от хечбек, ще стане на седан?

Намерих един теглич втора ръка от хечбек, изглежда като оригинален, но снимките не са от най-добрите и информативните. Притеснява ме един път в какво състояние е и второ дали ще пасне на седан.

Това притеснение за съвместимостта идва заради сайта на Ескадра, където като въведа в търсачката хечбек или седан, дава различни тегличи за съответните каросерии.

Опитах да намеря потвърждение в сайтовете на производителите на теглични, но не ми се получи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

така като гледам в програмата задния мост и окачването са 1:1. Така, че не виждам причина теглича да не става от хеч на седан.
Не съм монтирал, просто съпоставям монтажните елементи. Но при ел. частта към стоповете може да има разлики.
А тук има и потвърждение на това : ЦЪК

 

Успех  :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става - само в куката може да има разлика, за да не закрива номера на седана, иначе аз на хечбек слагах от седан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...