Премини към съдържание

Проблем с Abs


Borislav Kolev

Препоръчано мнение

Лампичката за ABS-a свети постоянно, доколкото ми е известно проблемите там може да са от датчик, от компютъра или от компютърна грешка, което е най малко вероятно. Но все пак не ми се ще да рестартирам компютъра, та търся съвет отностно това къде правят диагностики и къде могат да го погледнат, какво му е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Закачи я на тестер.

 

Мирослав е прав!!!

И при мен светеше постоянно, ABS-а не работеше и аз отидох в сервиз, за да я проверя. Оказа се, че единият датчик е повреден :( с моного търсене си намерих втора употреба и го смених. Сега всичко е наред :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да използвам темата.Сменях задния барабан и намерих такъв който е без онази гривна(ако мога така да се изразя,не съм много в час с колите и терминологията) която е за АБС-то и сега ми свети постоянно лампата.Чета в форума че трябва допълнително да се дупчи и да се ползва старата гривна но за съжаление я метнах в кофата заедно с стария барабан.Някои да има такава нова или втора ръка ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

къде мога да я закача на тестер? от софия съм.

 

Сервизите който имат софтуер за тестване на "Мицубиши" са "Ратола", "Балкан стар" и "Рубин". Адресите ги има в раздела за "Сервизи и магазини".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервизите който имат софтуер за тестване на "Мицубиши" са "Ратола", "Балкан стар" и "Рубин". Адресите ги има в раздела за "Сервизи и магазини".

 

 

И аз имам, но в Пловдив. Вярно не е MUT, но чете всичко що е Mitsubishi. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...