Премини към съдържание

Откъде да закупя накладки на нормални цени


Препоръчано мнение

Здравейте,

карам еклипс 3г от 1г., чак сега ми се наложи да сменявам накладки. От Ротола писаха доста солидна сума над 600 лв. за комплект накладки. Ако някой кара такъв еклипс, моля да ме насочи откъде да търся по-нормални цени?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

карам еклипс 3г от 1г., чак сега ми се наложи да сменявам накладки. От Ротола писаха доста солидна сума над 600 лв. за комплект накладки. Ако някой кара такъв еклипс, моля да ме насочи откъде да търся по-нормални цени?

Би трябвало да са като на Галант ЕА3А модела , 276 мм. диаметър на диска............дай рама да видим за какво става въпрос. .....

Аз имах такъв Еклипс , но накладки не съм сменял поне докато е бил при мен.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

И аз се включвам в темата, защото момчето ми е приятел. Трудно намира време да седне на компютъра.

Ето номера на рамата

4A3AC44G8YE003007

А специално с теб сме говорили първия път за тоя еклипс, като се запознахме на рождения ден. Вчера я поставихме на канал, има доста неща за смяна отдолу по окачването. Тампони отзад, отпред на кормилната рейка накрайника (как се казва точно незнам), изобщо иска да смени всичко по окачването, дето е гумено, може би и лагер (и). Та молбата ми е, ако можеш да намериш тези части, пиши каква цена ще са. И да се уговорите да дойдем някой ден, да ти я оставим, та да я съживиш. Не трябва такава кола да се кара с компромиси, всичко трябва да е изрядно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

И аз се включвам в темата, защото момчето ми е приятел. Трудно намира време да седне на компютъра.

Ето номера на рамата

4A3AC44G8YE003007

А специално с теб сме говорили първия път за тоя еклипс, като се запознахме на рождения ден. Вчера я поставихме на канал, има доста неща за смяна отдолу по окачването. Тампони отзад, отпред на кормилната рейка накрайника (как се казва точно незнам), изобщо иска да смени всичко по окачването, дето е гумено, може би и лагер (и). Та молбата ми е, ако можеш да намериш тези части, пиши каква цена ще са. И да се уговорите да дойдем някой ден, да ти я оставим, та да я съживиш. Не трябва такава кола да се кара с компромиси, всичко трябва да е изрядно.

Здравей

Според мен най добрия вариант е първо да я видя и тогава да ви кажа всичко каквото трябва............кое е за смяна, какви да са частите и т.н. Така на сляпо не е хубаво ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

карам еклипс 3г от 1г., чак сега ми се наложи да сменявам накладки. От Ротола писаха доста солидна сума над 600 лв. за комплект накладки. Ако някой кара такъв еклипс, моля да ме насочи откъде да търся по-нормални цени?

Брейййййййй кви са тия 600 лв. за накладки .. Аз сега си отворих каталога и ценовата листа на FERODO RACING , еми че те на фона на тия 600лв. които са ти искали , цените на рейсинговите са много по поносими. А са с перфектно качество .Много от рали пилотите карат с такива .Произвеждат се различни серии( смески) в зависимост от карането и предназначението . Сега ще ви извадя цените на накладките за този автомобил :

FERODO RACING DS Perfomance (tuning серия , подходяща за всекидневно каране) на цена 180лв.

FERODO RACING DS 2500 на цена 250лв.

FERODO RACING DS 3000 на цена 365лв......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...