Премини към съдържание

Къде се намира бушона за лампата на тавана?


funai4eto.hit.bg

Препоръчано мнение

Здравейте на всички които карат :mitsu-smiley: :icon_rock: :icon_thumbup:

И така проблема е там че преди няколко дни си свалих конзолата в саллона, и от тогава насам нещо не ми свети лампата в салона, като отворя някои от вратите на таблото не светва индикатор че има отворена врата, също така и в багажника не свети. :icon_crying:

а в салоня на нито една от 3 - те позиции не свети. а въобще не съм пипал в тази посока, пипах по музиката, и осветлението на конзолата. някои да има предположение ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички които карат :mitsu-smiley: :icon_rock: :icon_thumbup:

И така проблема е там че преди няколко дни си свалих конзолата в саллона, и от тогава насам нещо не ми свети лампата в салона, като отворя някои от вратите на таблото не светва индикатор че има отворена врата, също така и в багажника не свети. :icon_crying:

а в салоня на нито една от 3 - те позиции не свети. а въобще не съм пипал в тази посока, пипах по музиката, и осветлението на конзолата. някои да има предположение ?

кутията за бушони е отпред при двигатела,има един червен даргач в които има 3 бушона :mitsu-smiley: поне на мен ми е там дано сам ти помогнал колега :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси много :icon_thumbup: , утре сутринта ще проверя, че сега е тъмно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...