Премини към съдържание

Лагер за шайбата на климатика?


min4o

Препоръчано мнение

Колеги заминал ми е лагера на шайбата на климатика,някой знае ли каде може да се намери само лагер или трябва да се смени и шайбата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заминал ми е лагера на шайбата на климатика,някой знае ли каде може да се намери само лагер или трябва да се смени и шайбата.

Ако Лансера ти е произведен 93-97 година, лагера на въпросната шайба е 6203. Съвсем нормален лагер е и го има във всички магазини за лагери, цената му е около 5-6 лева. Аз в момента се боря със същия проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако Лансера ти е произведен 93-97 година, лагера на въпросната шайба е 6203. Съвсем нормален лагер е и го има във всички магазини за лагери, цената му е около 5-6 лева. Аз в момента се боря със същия проблем.

Колега благодаря за бързия отговор.Лансера е произведен 94г.а въпросния лагер се намира на самата шайба на компресора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за бързия отговор.Лансера е произведен 94г.а въпросния лагер се намира на самата шайба на компресора.

Това е въпросната шайба, лагера е монтиран на нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опс, информацията, която ти дадох е за лагера на шайбата, която опъва ремъка на климатика. Явно при теб става дума за друг лагер. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лятото го сменях,че виеше като самолет.Взех лагер SKF от дистрибутора за Русе,струва 25 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лагера го поръчах в Троян като цената му е 68лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...