Премини към съдържание

Проблем с часовника на каризма


funai4eto.hit.bg

Препоръчано мнение

значи смених крушката на часовника и сега всеки път като запаля колата часовника се рестартира на 1:00, а като извадя ключа след около 30 сек. часовника исгасва. :icon_crying:

някой можели да хелпне моля :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

значи смених крушката на часовника и сега всеки път като запаля колата часовника се рестартира на 1:00, а като извадя ключа след около 30 сек. часовника исгасва. :icon_crying:

някой можели да хелпне моля :icon_dance:

 

 

имах същия проблем като теб .. + че на мен ми се рестартираше и моментния километраж. Отиди при някой жичкаджия дето разбира от аларми и прочие да ти го оправи. Моя електричар не ми каза какво и има .. Каза ми само като не разбирам да не пипам. Ако искаш мога да те свържа с него.

 

поздрави :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

значи смених крушката на часовника и сега всеки път като запаля колата часовника се рестартира на 1:00, а като извадя ключа след около 30 сек. часовника исгасва. :icon_crying:

някой можели да хелпне моля :icon_dance:

 

Часовника ползва +12 V директно от акумулатора,

независимо от положението на контактния ключ и

дали той е в контакта.

Вероятно си разменил някой кабел, куплунг или си го

обърнал /макар, че не би трябвало да може/.

Ако ти се занимава, провери с пробна лампа 12 V

на кой кабел или извод има постоянно напрежение.

Той е правилния за часовника.

Часовника се рестартира само при откачване на клема

от акумулатора.

Успех :icon_bye:

Поздрави!!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена че проблема не е само в часовника но и че като отворя някоя вратя на таблото НЕ светва индикатор за това че има отворена врата но и лампата в салона на тавана не светва при никоя то позиции независимо дали вратата е отворена или не, същото се отнася и за лампата в багажника. какво да правя не ми се разглабя всичко на ново :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...