Премини към съдържание

Гумички на клапаните и гарнитура глава


alf

Препоръчано мнение

Незнам каква МАРКА СА ОРИГИНАЛНИТЕ ,НО БЯГАИ В РАТОЛА ИЛИ БАЛКАНСТАР да си ги вземеш оригинални.....Дори можеш да помолиш Миро да ти даде цена на комплекта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам каква МАРКА СА ОРИГИНАЛНИТЕ ,НО БЯГАИ В РАТОЛА ИЛИ БАЛКАНСТАР да си ги вземеш оригинални.....Дори можеш да помолиш Миро да ти даде цена на комплекта :)

 

 

От Габрово съм така че няма как за момента.Предлагат ми Изуми, Нипон и някакви други имаше .Както се и досещате "по-добро няма от тях" ми казаха и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да де,но нали се сещаш ,че ще ти излезне по-евтино да отидеш до пловдив и да ги вземеш, отколкото да сложиш някои ментак :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

що не пробваш да се свържеш с тях, може да ги пратят с наложен платеж, или пък да внесеш по банкова сметка парите... сигурно предлагат такава услуга

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да де,но нали се сещаш ,че ще ти излезне по-евтино да отидеш до пловдив и да ги вземеш, отколкото да сложиш някои ментак :icon_blush:

 

Знам че сиправ но сега точно немога да отцъствам от работа.

Благодаря за оговорите може и да отложа малко ремонта и така да успея да си купя каквото трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам че сиправ но сега точно немога да отцъствам от работа.

Благодаря за оговорите може и да отложа малко ремонта и така да успея да си купя каквото трябва.

 

Първо напиши едно ЛС на Миро да ти даде цена и после решаваи :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип NIppon е марка известна от скоро като производител на климатични уреди.Виждал съм и телефони произведени от същата марка. Купувал съм си въздушен филтър за Галанта на тази фирма и мога да твърдя ,че това е най-добрия и най-истински въздушен филтър , който съм намирал досега. Като го купих при следващата смяна в Ратола ми изкараха подобен, който по-скоро приличаше на Хюндайски и с по-малка площ на почистващата повърхност. Така че тези сервизи които е изброил колегата , не винаги са гаранция за качеството на частите. Оказа се че в случая бяха поръчали по-евтиния вариант филтри, но го продаваха на "нормалната" му цена. Най-добре се обади да видиш каква е цената там все пак, защото съм си купувал пък носачи от Ратола ,които с труда излизаха по-евтино, отколкото да си ги купя от търговци .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип NIppon е марка известна от скоро като производител на климатични уреди.Виждал съм и телефони произведени от същата марка..............
:mitsu-smiley: Климатиците и телефоните (домофоните) им се произвеждат в Китай. Не мога обаче да кажа нищо за качеството им, защото не съм имал допир. За въздушния филтър щом Тошко го е пробвал и е доволен значи си струва. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благдаря на Тошко ,това което казва е достатъчно да ме навие и така ще ги взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам че сиправ но сега точно немога да отцъствам от работа.

Благодаря за оговорите може и да отложа малко ремонта и така да успея да си купя каквото трябва.

 

 

Разстоянията нямат значение, ако трябва да се прави поръчка за доставка то това става с наложен платеж и куриерска служба. Специално "Ратола" работят и по тоя начин. На мен така ми пратиха броня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...