Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спейс Рънър


echik

Препоръчано мнение

Като превключвам скоростите ми прехаркват. може ли да се далжи на маслото в кутията ако е много старо при положение че е сменен съединителя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, смени го и ще разбереш дали е само от това.

 

Поправи си профила: 3 грешки в три думи...

Кара: MITSUBICHI SPACE RANNAR
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, смени го и ще разбереш дали е само от това.

 

Поправи си профила: 3 грешки в три думи...

благодаря .Моля подскажи къде са ми грешките точно ,че малко съм нов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и моите прихъркват, при все, че смених маслото. днес, като заваля сняг и застдя се усеща доста. не е прехъркване, нещо като "Щрак" при превеключване. като си избирах колата - всичките, които гледах го правеха, ще да е от модела, май.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и моите прихъркват, при все, че смених маслото. днес, като заваля сняг и застдя се усеща доста. не е прехъркване, нещо като "Щрак" при превеключване. като си избирах колата - всичките, които гледах го правеха, ще да е от модела, май.

И при лансера имам подобен проблем при превключване се чува прещракване но на какво се дължи незнам,маслото го смених ама това щракане си остана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и моите прихъркват, при все, че смених маслото. днес, като заваля сняг и застдя се усеща доста. не е прехъркване, нещо като "Щрак" при превеключване. като си избирах колата - всичките, които гледах го правеха, ще да е от модела, май.

 

имам приятел които си купи сащото и на него прехаркват още не мога да разбера на какво се далжи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и моите прихъркват, при все, че смених маслото. днес, като заваля сняг и застдя се усеща доста. не е прехъркване, нещо като "Щрак" при превеключване. като си избирах колата - всичките, които гледах го правеха, ще да е от модела, май.

 

лошото е че по някои пат прехаркват като е студена по някои па като е топла а по някои пат не прехаркват за това не мога да разбера от какво е докато не отворя кутията или някои не ми подскаже .

Да земем да го отворим като тема вав форума :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...