Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • Admin

На репрезентацията на Мицубиши за 2005г. беше представено и новото Pajero.

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/pa1.jpghttp://www.mitsubishibg.com/bigboss/pa2.jpg

 

Засега това е още концептуален модел, но се очаква в най-скоро време и окончателната версия на Pajero. Стана ясно, че съвместно с Peugeot ще се разработи и нов модел SUV на базата на Mitsubishi Outlander.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
На репрезентацията на Мицубиши за 2005г. беше представено и новото Pajero.

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/pa1.jpghttp://www.mitsubishibg.com/bigboss/pa2.jpg

 

Засега това е още концептуален модел, но се очаква в най-скоро време и окончателната версия на Pajero. Стана ясно, че съвместно с Peugeot ще се разработи и нов модел SUV на базата на Mitsubishi Outlander.

Защо ли на мен ми прилича повече на SUV, отколкото на джип?

Няма ли информация за интериора и оборудването, за моторите?

Аз още чакам да ми доставят свещ за моето Pajero.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Защо ли на мен ми прилича повече на SUV, отколкото на джип?

Няма ли информация за интериора и оборудването, за моторите?

Аз още чакам да ми доставят свещ за моето Pajero.....

 

Това е новото Pajero. Представено е на репрезентацията на Мitsubishi Motors и моделите им за 2005 г. Засега няма точна информация за оборудването и моторите, защото това е още концептуален модел в процес на разработка. Мисля че на автошоуто в Женева другата седмица ще бъде представен и тогава ще има повче информация за него.

Ако искаш свещ ще ти я купя и ще ти я изпратя. До 2 дена ще ти бъде на колата. Ти май ще биеш рекорда на baimalin. Той си чака кабелите за Галанта от Beru втори месец :icon_pinokio:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли на мен ми прилича повече на SUV, отколкото на джип?

Няма ли информация за интериора и оборудването, за моторите?

Аз още чакам да ми доставят свещ за моето Pajero.....

 

Това е новото Pajero. Представено е на репрезентацията на Мitsubishi Motors и моделите им за 2005 г. Засега няма точна информация за оборудването и моторите, защото това е още концептуален модел в процес на разработка. Мисля че на автошоуто в Женева другата седмица ще бъде представен и тогава ще има повче информация за него.

Ако искаш свещ ще ти я купя и ще ти я изпратя. До 2 дена ще ти бъде на колата. Ти май ще биеш рекорда на baimalin. Той си чака кабелите за Галанта от Beru втори месец :icon_pinokio:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, в сряда ще бъда в София, ще можеш ли до тогава да ми намериш една подгревна свещ за Паджерото? На 28 февруари стана цял месец, откакто я поръчах на Nikicar, но все още не е пристигнала. Не мога да го чакам повече, амо можеш ти да ми намериш - действай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Преди месец я имаше при Кольо Филипов в Рубин. Аз лично я видях свеща. Оригинална, японска свещ. Ще се обадя да видя къде я има. Предполагам, че я имат в наличност и в Ратола :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Шефе, в сряда ще бъда в София, ще можеш ли до тогава да ми намериш една подгревна свещ за Паджерото? На 28 февруари стана цял месец, откакто я поръчах на Nikicar, но все още не е пристигнала. Не мога да го чакам повече, амо можеш ти да ми намериш - действай!

 

Свеща ти я има в Ратола на цена 73 лв. За сравнение в Рубин е 93 лв за свещ :D Проверил съм ти я по твоята рама. Колата ти е произведена втората седмица на февруари 2001. Обаждаш се в сервиза на ето този телефон :

02 936 60 73

Търсиш Владимир Тодоров (приемчика) или Росен Лашов (резервни части). Успех.

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...