Премини към съдържание

Въпрос за Митцубиши Галант!


Dan3ata

Препоръчано мнение

Здравейте Мицубиши-манияци!

Днес докато се ровех в нет-а попаднах на вашия форум ида си призная съм много приятно изненадан!

Наскоро се реших да си купувам Мицубиши Галант 2000-2002г. Естествено като практичен човек реших да избера марката и модела няколко месеца преди да си купя автомобил за да мога и да събера нужното info!

Другата седмица заминавам за Германия където ще купувам две коли (Ауди-та) с цел продажба и спестяване на някой друг лев за така мечтания Галант! :rolleyes:

Много съм слушал за VR-4 и за 400-те коня до които стига искам да попитам каква е най - близката до това "чудо" версия на Галант 2000-2002?

Другият ми въпрос е свързан с производството на автомобилите: Произвеждат ли се в Европа или не? Питам това защото разбрахче за произведени извън ЕС автомобили все още се плаща мито а аз искам да го избегна ако мога!

Предварително благодаря на всички ви и извинявайте за невежеството!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, добре дошъл във форума на свръх маниаците на :mitsu-smiley:

значи:

1. Мито няма да плащаш, спокойно.

2. Доколкото знам най-близката до VR-4 е с бензинов двигател V6 - 163 к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Много сме говорили по тези въпроси........търси чрез търсачката въпросите ,които те интересуват..........

Близо до Galant VR4 няма,той е уникален автомобил,може би единствено :mitsu-smiley: GT3000 има сходство с него, но пак е в най общия смисъл това........

Галант НЕ се произвежда в Европа, само в ЯПОНИЯ , което следва да те радва това,но има малък недостатък - че е с десен волан..........напоследък имаме човек ,който внася от Япония и той е уредил въпросните коли да се "инвертират" с ляв волан :icon_thumbup: :icon_rock:

Мито и ДДС се плаща в/у този автомобил + акциза.............ако обаче взимаш колата от Европа и то цивилната версия ( 6А13 мотора ,2.5 24 кл.) то тогава има голяма верроятност да минеш без нито едно от изброените неща.............зависи дали колата е на частно лице, на фирма и т.н. :icon_blush:

При всички положения няма да сбъркаш с избора си да караш Галант.......... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...