Премини към съдържание

Lancer или Colt?


ShanyRVR

Препоръчано мнение

Привет на всички участници във форума и в клуба!

Аз съм горд собственик на Space Runner, или както е известен в Япония - RVR, от март тази година. Модела е от 1996 г. През 1993-94 карах комбито на Лансера `91 г. и съм много впечатлен от тези автомобили.

Искам да купя на жена ми също Митсубиши, но не мога да преценя кое точно. Има книжка от скоро, но е голям "лъв" и мераклия на :mitsu-smiley: . Та, молбата ми е за някой и друг съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като казваш че жената от скоро има книжка и аз мисля че по-добре :mitsu-smiley: колт. Много приятна кола за каране и ще се чувства по- добре с нея по тесния център на София :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички участници във форума и в клуба!

Аз съм горд собственик на Space Runner, или както е известен в Япония - RVR, от март тази година. Модела е от 1996 г. През 1993-94 карах комбито на Лансера `91 г. и съм много впечатлен от тези автомобили.

Искам да купя на жена ми също Митсубиши, но не мога да преценя кое точно. Има книжка от скоро, но е голям "лъв" и мераклия на :mitsu-smiley: . Та, молбата ми е за някой и друг съвет.

 

Предимно за каране в София, но т.к. тя е от Пловдив ще има път и на там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като казваш че жената от скоро има книжка и аз мисля че по-добре :mitsu-smiley: колт. Много приятна кола за каране и ще се чувства по- добре с нея по тесния център на София :icon_thumbup:

 

Благодаря на всички. Така и ще направя ще й взема Colt.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички участници във форума и в клуба!

Аз съм горд собственик на Space Runner, или както е известен в Япония - RVR, от март тази година. Модела е от 1996 г. През 1993-94 карах комбито на Лансера `91 г. и съм много впечатлен от тези автомобили.

Искам да купя на жена ми също Митсубиши, но не мога да преценя кое точно. Има книжка от скоро, но е голям "лъв" и мераклия на :mitsu-smiley: . Та, молбата ми е за някой и друг съвет.

явно не съм само аз, дето кара ранър и търси на жена си колт.... класически избор, колега! оглеждам се и аз, макар че бюджет почти няма, но пак се оглеждам за някое колтче. особено, откак ми одраска десните врати при паркиране!

КЪСМЕТ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...