Премини към съдържание

Клуб Mitsubishi на турнир по тенис на маса


Препоръчано мнение

  • Admin

Днес феновете на клуба се срещнаха на турнир по тенис на маса :first: ......ама не на такава маса :essen: . Наградният фонд беше пълен резервоар за Галант, а за Колт пълен резервоар и добавка за гориво. Честито на всички, които дойдоха. :first: За тези,които не успяха да се включат ще има пак. :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Днес стана страхотна среща :D Поиграхме тенис на маса на Дианабад. Залата е супер модерна оборудвана с професионални маси и усещането беше страхотно. Всички бяхме с новите тениски на клуба и другите тенисисти в залата ни гледаха като полезни изкопаеми :D Разигра се импровизиран клубен турнир "Мицубиши Мастърс Фен Клуб България". Победителят получи награда от пълен резервоар гориво от бензиностанция по избор. За Галант-пълен резервоар, За Колт пълен резервоар+добавка за гориво :first: На победителите честито :first: Имахме гост от клуба от Пазарджик :icon_clap: за него имаше награда- специални крушки за таблoто на неговият Галант :first: Ето и снимки от турнира:

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/tenis2.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/tenis1.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/tenis3.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/tenis4.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаха я гледай как добре ми стой тениската на mitsubishi :first: да питам дали има желаещи за 2-ро ходене на ски защото сезона много бързо ще мине?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Верно, тениската много добре ти стои B)

 

Аз съм вина ги ЗА ски :icon_thumbup: давайте предложения

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами варианта Витоша отпада Банско е далече а за Боровец нямам ни най-малка представа но при всички положения ако ще се ходи на ски трябва да се разберем по-отрано

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...........Heaton..........коя е тази мадама която се подхилква там от лявата ти страна в далечината............. :D Маллеееее, като гледам снимките как са размазани........... имам чуството че сервизите ги биете с 200 км./ч.. много сте бързи, не съм ви по силите..........сигурно ще трябва яко тренировки за тая награда :first:

хааа, и .........."клубен турнир "Мицубиши Мастърс Фен Клуб България""............... :D и това ли вече се организира??? :D

Между другото аз бях днес на ски..............малко внезапно ми предложиха и аз отидох, уж нямаше да карам ,ма се качих........и това ми беше грешката.................прегърнах един половин вековен бор...... :icon_blush: сега ме боли всичко, но най вече гърдите и шкембето........ добре че не се засилих повече и все пак успях да направя рало преди да го срещна........ :D че щях да го отнеса........ ааа, и гадното беше че го срещнах с предния край на ските , в момент на спиране-рало, и знаете ли какво се получава в този случай............ сега лежа и почивам с торбичка лед на челото :D

Признавам си че не карам ски,т.е. моето каране е .............стани - падни и т.н. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

:hysterical: ахахахахахах DJ Tymbi :dj: бил на ски и си ударил шкембето охохиихиххххохоххххххоооо немога да спра да се смея залях се от смях

:hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужассссс направо ми се иде да се разрева щях да спечеля :first: обаче нямах нет ии не разбрах кога ще е :doh: бях на турнир в петък общински и го спечелих :D аа кога пак ще се ходи на тенис много искам да дойда и аз да поиграя че досега не съм ходил във Дианабад,само в Борисовата и Славия.Мисля да си купя нова хилка и да почвам да играя по често :D айде наздраве от мен за трифон зарезан днес честит празник :icon_cheers: ии по малко алкохол аз май ще празнувам другия празник та така малеееее много писах айде чао пичове и със здраве :icon_cheers: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаха dj тая мадама дето се подхилква е Теди .Бързи сме ама не колкото big boss .А що се отнася за ските бъди по-внимателен защото можеш много лошо да се контузиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

кога пак ще се играе тенис хора :help: много съм навит искам този път да доида B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

направете една и в Пловдив и обещавам да дойда !Иначе съм много зает и няма начин!Но все пак може и да дойда някой ден на някоя сбирка !Но предварително ли трябва да се запиша или мога и без да пиша че ще идвам !?!?!? :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

направете една и в Пловдив и обещавам да дойда !Иначе съм много зает и няма начин!Но все пак  може и да дойда някой ден на някоя сбирка !Но предварително ли трябва да се запиша или мога и без да пиша че ще идвам !?!?!?  :icon_bye:

 

Идвай направо.Не е нужно да се записваш :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...