Премини към съдържание

Спирачна помпа


IVAN VR4x4

Препоръчано мнение

Понеже на Сигмата ми се е прецакала спирачната помпа варианта с ремонтен комплект дали е удачен!? Притеснява ме защото все пак е автомат и .... това си е спирачна система! Струва ми се, че тече от гайките точно между самото казанче и усилвателя /един кръгъл барабан/! Като тръгна на някъде доливам и така всеки път! Лошото е че дори и като стои на място пак си тече :icon_crying: ! :drive:

 

Пиша тук, защото Сигмата си е по големичък Галант, пък като станат повечко Сигмичките може и отделен модел във форума да и направим! :icon_hmm: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже на Сигмата ми се е прецакала спирачната помпа варианта с ремонтен комплект дали е удачен!? Притеснява ме защото все пак е автомат и .... това си е спирачна система! Струва ми се, че тече от гайките точно между самото казанче и усилвателя /един кръгъл барабан/! Като тръгна на някъде доливам и така всеки път! Лошото е че дори и като стои на място пак си тече :icon_crying: ! :drive:

 

Пиша тук, защото Сигмата си е по големичък Галант, пък като станат повечко Сигмичките може и отделен модел във форума да и направим! :icon_hmm: :icon_clap:

Проблема е в гумичките на буталото , те изпускат и тече тоно от там, трябва да се свали, да се разглоби и да се види колко цола е цилиндъра - май е в мм. но все пак ..............ако е в мм. може да е 22 мм. ако е в цола, може да е 4/5 цола........при всички положения трябва да се разглоби и да се търсят ил гумички или рем.. комплект с буталцето,имай на предвид че е твъре вероятно да не намериш гумички , защото те са специфични..........профила им е такъв......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...