Премини към съдържание

Копчета за автоматични съкла на Carisma


Vilislava

Препоръчано мнение

S4UPIH SI 2TE KOP4ETA NA AVTOMATI4NITE PROZORCI NA KARIZMATA,KAKTO I KOP4ETO ZA LAMPI4KATA,MOLIA AKO NIAKOI IMA IZLI6NI :rolleyes: NEKA MI PI6E,BLAGODARIA PREDVARITELNO

 

Редакция от админ:

Счупих си двете копчета на автоматичните прозорци на каризмата, както и копчето на лампичката, моля ако някой има излишни :rolleyes: нека ми пише Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

S4UPIH SI 2TE KOP4ETA NA AVTOMATI4NITE PROZORCI NA KARIZMATA,KAKTO I KOP4ETO ZA LAMPI4KATA,MOLIA AKO NIAKOI IMA IZLI6NI :rolleyes: NEKA MI PI6E,BLAGODARIA PREDVARITELNO

ако беше писала на български може би щеше да е по добре и по ясно за какво става въпрос :spamer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз се озъртам за такива работи, но уви ... никой не изхвърля качестена стока :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Онзи ден рових из разни руски сайтове и попаднах на информация, че се продават ремонтни комплекти за бутоните на ел.стъклата. Оригиналната част носи номер FIELD066 или FIELD067, в зависимост от това дали е с диод за осветление или не. Цената им е около 3,37 долара за бутон. Някой дали може да каже дали може да се намери някъде в BG?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: гадна работа. Много ми е тъпо с такъв :plane: пък да нямам ел. стъкла :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...