Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Аутлендър 2 ъпгрейд към MMCS


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, Някой наясно ли е какво като компоненти е необходимо за да се подмени стандартното аудио с Rockford fosgate към MMCS отново с Rockford fosgate.

Идеята е, че освен дисплеят, предполагам има и други модули, които е необходимо да се добавят.

 

Благодаря!

 

Поздрави на всички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MMCS е стара система, по-добре е да се ориентираш към андроид система от китайците.

Нека колегите подменили системата си да допълнят информацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Така е, MMCS е стара, но разполага с някои благини, които ги няма при китайските алтернативи. Например промяна по настройките на "комфортните" функции на автомобила.

Иначе, и андроид системите съм разглеждал.

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кросъра ми е с обикновено радио и бяхме взели навито ,усилвателя,буфера и тонколоните от Аутлендър естествено Рокфорски,НО буксите на таблото нямаха нищо общо и се отказахме.

Нямаше и инсталация от радиото до под седалката дето стои усилвателя и до буфера.

Мой колега скоро си взе Аутлендър с Рокфор-ами не е кой знае каква разликата от обикновената музика с рокфорски колони.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с Рокфордско озвучаване, но обикновеното без навигация. Иска ми се обаче да си намеря MMCS (навигация), но вероятно са необходими и допълнителни модули: GPS, CAN комуникатор и тн. Та въпросът е, ако някой е правил такава конверсия да каже кои са всички необходими компоненти, за да се получат нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...