Премини към съдържание

фарове за мъгла


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Някой от вас знае ли дали фаровете за мъгла на предната броня на моя Колт са взаимозаменяеми с тези на Лансера ? На външен вид изглеждат еднакви но на снимките само. Ако някой е наясно нека сподели за да си поръчам такива? Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Някой от вас знае ли дали фаровете за мъгла на предната броня на моя Колт са взаимозаменяеми с тези на Лансера ? На външен вид изглеждат еднакви но на снимките само. Ако някой е наясно нека сподели за да си поръчам такива? Благодаря!

Здравей колега, предполагам си с Colt 6та генерация, фейслифт. На 2-3 места забелязах, че пасват, но аз също търся някой с мнение от личен опит.. Ако откриеш нещо пиши на ЛС. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...
На 3/12/2021 at 9:14 PM , Sinq Dinq написа:

 

Здравейте,с Colt 6 съм,който е закупен без халогени. Видях,че под малките решетки си има място.за тях и има кабели с букси,които бяха прибрани под бронята. Взех си халогени,който пасват перфектно,но...не светят...има ток в бушона ,но няма ток в буксите.като натисна бутона иначе светва на таблото,че са пуснати. Дайте ми съвети,моля ви

Редактирано от Никола_6
Грешно поле
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А релето за халогените има ли го, чува ли се да щраква?

Според схемата, това което съм посочил с червената стрелка (в случая липсва) е релето за халогените:

 

zzzz.jpg

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...