Премини към съдържание

Предавателно число на бавни предавки


Препоръчано мнение

От известно време търся информация колко бавни са бавните предавки на моята машина. Никъде не мога да попадна на достоверна такава. От моите експерименти по километраж да разбера установих, че предавателното число е някъде около 3 (четох, че има раздатки с 2.7 и 3.15). От приемната на БС също не ми дадоха информация. Някой дали е попадал на нещо по-конкретно? Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От известно време търся информация колко бавни са бавните предавки на моята машина. Никъде не мога да попадна на достоверна такава. От моите експерименти по километраж да разбера установих, че предавателното число е някъде около 3 (четох, че има раздатки с 2.7 и 3.15). От приемната на БС също не ми дадоха информация. Някой дали е попадал на нещо по-конкретно? Благодаря предварително!

...на Л200 не знам колко бяха, но на Паджеро 4 е 1,78:1......

Ако ми дадеш ВИН-а на колата, мога да видя конкретно за твоята кола понижаващата предавка и по това да се види и съотношението....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MMCJLKL60LH129503 e VIN. Всички онлайн програми не го хващат, за съжаление, иначе щях да си го видя... Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега, честита придобивка и хиляди безаварийни километри с тази играчка. :)

Няма как онлайн каталози да ти хванат колата, тъй като е произведена в края на Юни 2020г. :icon_thumbup:

Относно бавните пише, че са с предавателно число 2,566 щом ти е интересно.

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много и за пожеланията, и за информацията! "Играчката" ще го играе семеен автомобил всъщност. Интересно ми е, защото обичам да знам какво ползвам, а все пак от типично шосеен автомобил преминах на леко офроуд такъв. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно бавните пише, че са с предавателно число 2,566 щом ти е интересно.

 

:mitsu-smiley:

....точно и аз това проверих ,ама за да го видя си ъпдейтвах АСА-то, но там пише че е 2.7 към едно......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново!

Намерих и аз най-после по австралийски, малайзийски и тайландски сайтове/ форуми някаква информация. Там също пише 2.566 за раздатката и общо предавателно число на 1-ва бавна за автомат 35 до 39 според различни източници. Както и 40:60 съотношение преден: заден мост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...