Премини към съдържание

Pajero 4 шум и вибрация?!?


Препоръчано мнение

Еднакви ли са раздатките на 3.2D и 3.8MIVEC?

Изпада ми раздатка от дизеларка и дали да я местя в моя гараж ,пък и да я пробвам ,дали ще се отрази на тия вибрации...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

......съмнявам се да е от тези тампони,аз лично никога не съм сменявал тях,освен ако са скъсани или болтовете ,които минават през тях не се отвиват и се налага оксижена да играе.....ако е от тях,би трябвало във всяка позиция на разд. кутия да имаш шумове/вибрции,защото на въпросната греда лежи разд. кутия, барабар с ск. кутия.....дали си на задно или на 4Н е все тая ....освен това шума ще го чуваш по скоро отдолу посредата,от към предните седалки, а не отпред....

Да доложа , въпросните тампони ги смених . Вибрацията ми намаля , но не изчезна . Заради намалянето , мисля че съм на прав път и следващите са тампоните на ДВГто. Имам леека вибрация само между 100-120 км/ч и то когато е с газ , пусна ли по инерция ,или съм на N , пак с тая скорост -няма :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Има хепи енд : вибрацията ми изчезна напълно , след като смених тампоните на двигателя . Единия се оказа скъсан , нямаше как да се види , но очевидно бяха посплескани . Препоръчвам оригиналните тампони , щото са пълни с гел , а някои други марки , ме съмняват 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...