Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Engine chek и tcl off


Gerrard

Препоръчано мнение

Здравейте имам Грандис 2.4 отскоро с газов инжекцион като след монтажа му на няколко пъти се случва да се изключи тракшъна tcl off и при опит да го включа от копчето не става но след гасене на колаа се оправя.Онзи ден пътувах за Бургас и на магистралата отново ми светна tcl off спрях да зарадя газ и при палене изчезна,само за няколко километра и светна отново но този път светна и чека,като е загася и запаля чека си остава да свети постоянно а tcl след 10-20 километра светва и той.Някой имал подобен проблем да сподели решение аз накланям към газовата като мисля че от там идва проблема с чека но за тракшъна нз може и той да е навързан.Само да вметна че колата няма плоблеми държи си обороти и не влиза в авариен режим въпреки че чека свети

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като си от Пловдив отиди при Милен да ти прочете грешките и да ти оправи колата.

Японките не влизат в авариен като свети чека, TCL не вярвам да свети от газовата, чека на двигателя може.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нз дали при него или при газаджията защото наскоро е слагана газта да си е оправи най-вероятно бедна смес в гаранция е все пак да е погледне ако няма ефект ще търся милен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е от газовото ;) И аз имам същия проблем, но ще отида до един газаджия да ми реши проблема. Имам я от година и се чудех от какво ли е но ходих и разбрах, че ми се карат двата компютъра на газта и на колата ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е от газовото ;) И аз имам същия проблем, но ще отида до един газаджия да ми реши проблема. Имам я от година и се чудех от какво ли е но ходих и разбрах, че ми се карат двата компютъра на газта и на колата ;)

Колега самоодаптивен комп ли трябва да е за да се оправи проблема,ако си от Пловдив сподели при кой майстор ще ходиш или някой добър газаджия защото явно моя не го бива

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега самоодаптивен комп ли трябва да е за да се оправи проблема,ако си от Пловдив сподели при кой майстор ще ходиш или някой добър газаджия защото явно моя не го бива

 

Кофти от Каварна съм и живея във Варна, но мисля, че ти казаха за майстора в Пловдив ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам Грандис 2.4 отскоро с газов инжекцион като след монтажа му на няколко пъти се случва да се изключи тракшъна tcl off и при опит да го включа от копчето не става но след гасене на колаа се оправя.Онзи ден пътувах за Бургас и на магистралата отново ми светна tcl off спрях да зарадя газ и при палене изчезна,само за няколко километра и светна отново но този път светна и чека,като е загася и запаля чека си остава да свети постоянно а tcl след 10-20 километра светва и той.Някой имал подобен проблем да сподели решение аз накланям към газовата като мисля че от там идва проблема с чека но за тракшъна нз може и той да е навързан.Само да вметна че колата няма плоблеми държи си обороти и не влиза в авариен режим въпреки че чека свети

Здравей колега,имах същия проблем след монтиране на АГУ.Само един човек можа да го оправи за 20 минути с лаптопа.Това е Илия и се намира в Бургас на входа от София зад бензиностанция Лукойл(залепен е на нея) Най добрия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,имах същия проблем след монтиране на АГУ.Само един човек можа да го управи за 20 минути с лаптопа.Това е Илия и се намира в Бургас на входа от София зад бензиностанция Лукойл(залепен е на нея) Най добрия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...