Премини към съдържание

Какви свещи за 1.3 2009


bordeaux

Препоръчано мнение

Здравейте,колеги.Предстои ми смяна на свещите, които ще са задължително иридиеви.Моля за съвет за марка или партномер за подходящи такива.Колта е 1.3 2009 Start-Stop(ако има значение)

Редактирано от bordeaux
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има значение старт-стоп системата, така че най добре ще е да дадеш номер на рамата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Денсо IKH20TT или NGK ILZFR6C-11K си търси .

Колега,LXFR6AI ми го дават като алтернатива на посочения от теб NGK(не мога да го намеря),дали ще станат?За Денсото само лоши отзиви от майстора и се отказах от тях.Благодаря предварително

Редактирано от bordeaux
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,LXFR6AI ми го дават като алтернатива на посочения от теб NGK(не мога да го намеря),дали ще станат?

Това което съм ти посочил по горе е за старт-стоп система, в краен случай по добра алтернатива на НЖК са LFR6AIX-11.

Не го слушай майстора, вземай Денсо от официален вносител и няма да сгрешиш, по нищо не отстъпват на НЖК .

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Проблема е че са по-скъпи от алтернативните варианти.

Миро, ще ме извиниш, ама тоя път си объркал трамвая . http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Този БОШ мога да му го предложа на 8 лв. бройката, обаче човека не иска платинени, написал е, че търси иридиеви .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

А иридиевите на Денсо са по 20 лв. броя, та излиза, че алтернативните са по скъпи .

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених свещите с Денсо K20TT.Старите явно сменявани в Австрия преди мен, бяха Бош с парт номер FR7SI30.Благодаря още веднъж за съветите

Редактирано от bordeaux
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...