Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer Sportback 1.8


gogo35

Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Темата я пускам, за да мога да получа информация относно Mitsubishi Lancer Sportback желая да закупя такъв автомобил.

 

Нов съм в Mitsubishi света и ми се иска да разбера, малко повече за Lancer Sportback. Возих се и карах малко такъв автомобил. Двигателя бе 1.8 143к.с. да не би да идва малък за купето, стори ми се малко тромава колата? Също така беше автоматик 'Tiptronic' не знам дали това има значение. Също така следващият ми въпрос е към автоматичната скоростна кутия. До сега не съм имал такъв тип коли а ми се иска вече да мина на такава. Какво е важното да се знае за кола с Automatic Tiptronic кутия?

 

В процес на дискусията най-вероятно ще задавам още въпроси. Благодаря на всички предварително за писанията.

 

П.П.

Хареса ми модела на марката (Хечбек) варианта заради визията и добрия литраж на багажника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Темата я пускам, за да мога да получа информация относно Mitsubishi Lancer Sportback желая да закупя такъв автомобил.

 

Нов съм в Mitsubishi света и ми се иска да разбера, малко повече за Lancer Sportback. Возих се и карах малко такъв автомобил. Двигателя бе 1.8 143к.с. да не би да идва малък за купето, стори ми се малко тромава колата? Също така беше автоматик 'Tiptronic' не знам дали това има значение. Също така следващият ми въпрос е към автоматичната скоростна кутия. До сега не съм имал такъв тип коли а ми се иска вече да мина на такава. Какво е важното да се знае за кола с Automatic Tiptronic кутия?

 

В процес на дискусията най-вероятно ще задавам още въпроси. Благодаря на всички предварително за писанията.

 

П.П.

Хареса ми модела на марката (Хечбек) варианта заради визията и добрия литраж на багажника.

...Бягай от такъв "типтроник" ....това не е автоматична ск. кутия ,а CVT скоростна кутия,която - предвид навъртените километри и години ,вече дава много дефекти,коитоп са скъпоструващи ,дори и непоправими.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изключително добри автомобили, но правилната комбинация е 1,8 143 к.с и задължително с ръчна скоростна кутия.

Това като минимум. По-слабите варианти и автоматиците не си заслужават.

И късмет! Дано оцелиш запазен екземпляр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте!

 

Темата я пускам, за да мога да получа информация относно Mitsubishi Lancer Sportback желая да закупя такъв автомобил.

 

Нов съм в Mitsubishi света и ми се иска да разбера, малко повече за Lancer Sportback. Возих се и карах малко такъв автомобил. Двигателя бе 1.8 143к.с. да не би да идва малък за купето, стори ми се малко тромава колата? Също така беше автоматик 'Tiptronic' не знам дали това има значение. Също така следващият ми въпрос е към автоматичната скоростна кутия. До сега не съм имал такъв тип коли а ми се иска вече да мина на такава. Какво е важното да се знае за кола с Automatic Tiptronic кутия?

 

В процес на дискусията най-вероятно ще задавам още въпроси. Благодаря на всички предварително за писанията.

 

П.П.

Хареса ми модела на марката (Хечбек) варианта заради визията и добрия литраж на багажника.

 

 

Здравей,

имам такъв автомобил вече 6 години - 1,8 CVT. Взех го на 3 години на около 50 хил. км. Сега е вече на около 200 хил км. Мога да ти кажа, че съм нямал никакъв проблем с колата като цяло - нормална поддръжка и правилната смана на масла, както за двигателя, така и за скоростната кутия CVT. Първата смяна на маслото на кутията трябва да е около 90хил.км, а следващите на около 70 хил. Много е важно да се сменя маслото в правилните сервизи, защото може да ти излезе скъпо - аз само в оторизирани сервизи на Митсубиши правя това - малко е по-скъпо, но пък нямам проблеми. Сложих и газова уредба BRC - също съм нямал проблеми и с това.

Едиственият проблем е, че малко повечко си гори, но то зависи и от стила на каране. :)

Редактирано от jik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...