Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с накладките


vankata135

Препоръчано мнение

Здравейте,появи ми се следният проблем.След смяна на предни дискови и накладки от лявата страна се появи странно чукане при натискане на спирачките.След няколко огледа разбрах че чукането идва от пластинките, които държат накладката.Смених и тях с нови,но все още има един лек луфт на вътрешната накладка и при спиране се чува чукане.Накладките, дисковете и пластинките, които съм сложил са ТРВ.Някой друг сблъсквал ли се е с подобен проблем и някой може ли даде някакъв съвет как да отстраня проблем. Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С двубутални апарати ли си? Аз имах подобен проблем с предните ми накладки, но се чуваше само на заден. Накладките бяха Митсубиши ОЕМ, произведени от Текстар. Така си ги изтрих и нямах проблеми. Смених ги сега с АТЕ и вече няма чукане.

Вероятно "ухото" на накладката е по-късо от нужното. Пробвай да огънеш още пластинките, за да задържат по-добре накладката.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С двубутални апарати ли си? Аз имах подобен проблем с предните ми накладки, но се чуваше само на заден. Накладките бяха Митсубиши ОЕМ, произведени от Текстар. Така си ги изтрих и нямах проблеми. Смених ги сега с АТЕ и вече няма чукане.

Вероятно "ухото" на накладката е по-късо от нужното. Пробвай да огънеш още пластинките, за да задържат по-добре накладката.

Поздрави!

С еднобутални апарати съм.И на мен ми се струва, че накладка е малко по-малка от колкото трябва. Ще пробвам леко да огъна пластината. Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем с чукане, но при мен беше след стъргане на диска. Виж да не е дисковете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем с чукане, но при мен беше след стъргане на диска. Виж да не е дисковете.

Гледах и тях но нямат следи от тъкане или нещо да се опира в дисковете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...