Премини към съдържание

Гуми за Паджеро


Препоръчано мнение

Здравейте!

В този форум си личи, че си обичате колите.

Някой може ли да ми каже с какви гуми се кара Паджеро 2800. Препоръчайте марка!

Цени, пробег и т.н.

 

:mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде на ново:) Ако ми кажеш предимно за какво ще го ползваш джипа ще ти кажа за гуми. Аз лично ти препоръчвам да си купиш алтерен на водещите марки гуми :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде на ново:) Ако ми кажеш предимно за какво ще го ползваш джипа ще ти кажа за гуми. Аз лично ти препоръчвам да си купиш алтерен на водещите марки гуми :rolleyes:

 

 

черен път и асвалт. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

черен път и асвалт. :icon_thumbup:

 

Еми това е гумата за мене...пуснал съм ти линк малко по горе :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ега ти пича, ти от гумите ли почна бе... Един приятел така, донесе си СД от щатите , гледа го гледа па отиде и си зе кола... заради СД-то....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки може да си кара колата с каквито си гуми иска. Както вече колегите споменаха, зависи и за какво ти трябват тези гуми, както и предимно на какъв терен ще караш джипа. Аз например карам предимно по асфалт и съм с гуми Yokohama Geolandar (Made in Japan) 265/70/16. Направил съм почти 100 000км с тях и имат хляб поне за още 20-30 000 км докато грайфера им падне до минималните 4-5 мм. Вярно, струват почти 300 лв бройката, но си заслужават всяка една стотинка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ега ти пича, ти от гумите ли почна бе... Един приятел така, донесе си СД от щатите , гледа го гледа па отиде и си зе кола... заради СД-то....

 

Когато купуваш нещо трябва да знаеш почти всичко и най-вече какви разходи те очакват, нали?

 

И това са ми придобити навици от бачкането затова сипитам и колкото повече ме информирате толкова повече се навивам. :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...