Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Държаки на задни супорти


Препоръчано мнение

Добър вечер и здравейте, имам проблем със задните държачи на супортите, като минеш през неравности и непръкнато дрънкат. Смених държачите и нови, но не оригинални, разбиха се за 1000 км, след това поръчах оригинални от Балкан стар, те ми отрязаха главата, платих сума пари и след 5 хил. км. същия проблем. Споделете при вас как, как се спряавяте с това дрънкане. Много ми е важно. Предварително благодаря. Весели Великденски празници, бъдете здрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Добър вечер и здравейте, имам проблем със задните държачи на супортите, като минеш през неравности и непръкнато дрънкат. Смених държачите и нови, но не оригинални, разбиха се за 1000 км, след това поръчах оригинални от Балкан стар, те ми отрязаха главата, платих сума пари и след 5 хил. км. същия проблем. Споделете при вас как, как се спряавяте с това дрънкане. Много ми е важно. Предварително благодаря. Весели Великденски празници, бъдете здрави.

....стара тема ,но и аз не съм влизал тук от много време, няма време просто...твоя проблем се решава за около 100-ина лв всичко и после караш 6-8 години преди евентуално пак да се разбият....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...