Премини към съдържание

До колегите с OUTLANDER 2.4 с ръчна ск.кутия


Препоръчано мнение

Колеги здравейте , нов съм във форума взех си колата преди 5 дена и днес се шашнах малко като я паркирах ... колата е outlander 2.4 ръчка ... паркирах колата на не голям наклон съвсем лек та както си стоях в колата тя просто тръгна да се пуска назад с по 5см 5см през 3 5 секунди ... ръчната не я бях вдигнал , с нея няма проблем но като е на скорост 1ва или задна колата си прескача и лека по лека заминава ... искам да питам какво мога да направя по въпроса и дали вие колеги имате подобен проблем и нз дали е изобщо проблем ... това е заради липса на компресия в двигателя ли понеже двигателя работи добре , на празен ход си държи оборотите без колебания , върви добре ... какво ме съветвате, че се филмирах понеже съм пресен с колата :D

Редактирано от pApit0o0o0
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да ти замерят компресията.

Може баира да е бил голям ама може и компресията да е избягала.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да ми кажете къде във Варна мога да замеря конпресията понеже звъннах сега в Силвър Стар и казаха че нямали нужната апаратура за митцубиши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да ми кажете къде във Варна мога да замеря конпресията понеже звъннах сега в Силвър Стар и казаха че нямали нужната апаратура за митцубиши
Че те това ако не могат....

Всеки сервиз за ремонт на двигатели ще ти извърши замерване. Бензин си все пак не дизел, има да развият едни свещи и готово.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от четири години карам точно такова "извънземно" и не съм имал проблем?!...а и машината не е най-лека,пък японеца е поставил и ръчна... :D

Редактирано от dit
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...