Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с чистачките на Колт 99г


agogov

Препоръчано мнение

Привет,

Появи се проблем с чистачките на Колт 99г 1,3куб. Работеха си нормално и при следващ опит за употреба не тръгнаха въобще. Предпазителя е здрав, самия мотор също.При подаване на 12 В. на долните две клеми от буксата си върти, съответно чистачките се движат.

Би ми била от полза електрическа схема.Също някой ако знае какво се подава на четирите крачета на буксата към мотора.

Има ли общо за всички степени реле за чистачките и къде се намира то?

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проверете масата - външен кабел, излизащ от мотора, и с кабелна опашка хванат за един от краката на мотора към купето.

Аз имах същия проблем преди 5г, разбрах го по трудния начин - при майстор, след разглобяване на цялата лостова система + мотора.

Не, всъщност външния кабел го сложи майстора.

Масата не помня къде е хваната, мисля че на един винт на самия корпус на мотора.

Редактирано от StDOBREV
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Проверете масата - външен кабел, излизащ от мотора, и с кабелна опашка хванат за един от краката на мотора към купето.

Аз имах същия проблем преди 5г, разбрах го по трудния начин - при майстор, след разглобяване на цялата лостова система + мотора.

Не, всъщност външния кабел го сложи майстора.

Масата не помня къде е хваната, мисля че на един винт на самия корпус на мотора.

 

Здравейте

Един познат имаше такъв проблем преди 2 години с неговия Лансер,проблема беше вътре в мотора,не помня какво точно,но го смени и се реши проблема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По Корпуса на мотора имаше '+', макар че масата си бе надлежно свързана.

Вече работят чистачките.

 

Благодаря на писалите в темата колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...