Премини към съдържание

Mitsubishi Colt 99 автоматик


14B

Препоръчано мнение

Здравейте, нов съм в този форум и още трудно се ориентирам с търсачката,може да има такава тема, извинявам се предварително. Питането ми е за модел Мицубиши Колт 1999г. автоматик, 74к.с. от скоро съм шофьор, 6 месеца карах едно дърто фордче, но се скапа тотално, от София съм и този трафик ме съсипва, търся автоматик. Питането ми е, с какво трябва да внимавам при огледа, уредил съм за утре. Като цяло колко е вероятно на тези години автоматик, да е изобщо адекватен.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм в този форум и още трудно се ориентирам с търсачката,може да има такава тема, извинявам се предварително. Питането ми е за модел Мицубиши Колт 1999г. автоматик, 74к.с. от скоро съм шофьор, 6 месеца карах едно дърто фордче, но се скапа тотално, от София съм и този трафик ме съсипва, търся автоматик. Питането ми е, с какво трябва да внимавам при огледа, уредил съм за утре. Като цяло колко е вероятно на тези години автоматик, да е изобщо адекватен.

Благодаря предварително.

 

Атоматика на колт 5 е голяма рядкост, затова едва ли ще получиш отговори....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То сигурно и частите за тоя автоматик са кът. Гледахме я, доста запазена, няма ръжда и омасляване.Цената е 1000лв, но щом са толкова рядко срещано явление, май ще пропусна, а инфо никъде не намерих, главно за евентуални проблеми и цени за тоя модел..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло, модела е един изключителен градски автомобил. Малък и динамичен. С изключително здрави ДВГ и ходова част. Проста и надеждна конструкция. Слабост е шасито, в задната област където се захващат задните носачи (там гние). Аз карам такъв от 13 години. Не ме е оставял никога на пътя. Сам си го поддържам и съм изключително доволен. Имах още един такъв с по-малкия мотор (беше на жената) и го продадохме, като взехме колт 6 с 5 врати на негово място. А стария още го виждаме из града :) Просто автоматика на този модел е рядко явление...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...