Премини към съдържание

Появи се снежинка на таблото


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.От няколко месеца управлявам Мицубиши Аутлендер 2000кубика 136 коня 2008г.От вчера при нас захладня доста/темп.не са още минусови/и на таблото там,където показва изминатите километри и разхода на гориво се появи една снежинка,като през интервал от време се чува пиукане.Някой може ли да ми каже,какво е това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Непрекъснато ли "пиука"? Или изписуква, показва снежинката и спира? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От +3 до -3 гр. си го показва-предупреждава за така наречения "черен"лед.Снежинката е върху път и има надпис-"възможен лед на пътя".

Снежинката е в оранжево.

 

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Непрекъснато ли "пиука"? Или изписуква, показва снежинката и спира? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Не,изписуква в момента,когато се появява и после след интервал от време.Нещо,като напомняне един вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От +3 до -3 гр. си го показва-предупреждава за така наречения "черен"лед.Снежинката е върху път и има надпис-"възможен лед на пътя".

Снежинката е в оранжево.

Да,вчера когато паднаха градусите тогава ми се появи.Моята е черна и не е на път.Просото се появява на дисплея до километрите и моментния разход.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да,вчера когато паднаха градусите тогава ми се появи.Моята е черна и не е на път.Просото се появява на дисплея до километрите и моментния разход.

 

Да, това е в рамките на нормалното.

 

Другото ти го е написал Даниел Цветков

два поста по-нагоре. :)

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...