Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Някой от Плевен да погледне една кола?


Препоръчано мнение

Жената иска кола, малка и здрава. Колтовете не и харесаха, намала видимост. Най-пасава на критериите и Honda Logo. Да ама те в БГ по обявите 4-5. Ходих и гледахме 2 ама не стават, доста ръждясали. Има един в Плевен и се каня утре в други ден да прескоча да го видя. Ама се сетих че ако някой колега има желание и може да го погледне набързо ще ме облекчи много. Че са ми 3-4 часа път в едната посока.

Това е автомобила, говорих с джамбаза, казва че е ОК ама аз не им вярвам. Като го питах за ръжда ми каза че всичко друго може да му има на автомобила, само не и това :icon_n_king: Мен обаче ме притеснават на снимките две ивици на подпраговете на вратите, може и да е сянка ама може да е кърпено набързо и замазано като декоративни ивици...

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11547484528758418&slink=cb82yn

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе жена ми знае, това иска. Иначе е доста повече от кола в сравнение с новите пласмаси. Върви доста прилично. За части се надявам да не търся много много.

Ама явно няма митсубиши фен от Плевен да я види. Или не поне свободен.

Утре отивам да я видя, доно не си изгубя времето само. Другия вариянт - от Германия на сляпо, жената харесала 2 там, поръчвам и каквото дойде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...