Премини към съдържание

Outlander 3 2.2 did тракане на студен мотор


Препоръчано мнение

Здравейте.Наблюдавам от известно време "потракване" на студен мотор на място. Като загрее мотора, тракането почти не се чува. Интересното е, че след запалване първите 5-6секунди не се чува, а след като "нещо" заработи което ми бяха казали, че е ЕГР-а, тогава започва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Наблюдавам от известно време "потракване" на студен мотор на място. Като загрее мотора, тракането почти не се чува. Интересното е, че след запалване първите 5-6секунди не се чува, а след като "нещо" заработи което ми бяха казали, че е ЕГР-а, тогава започва.

.....с каква скоростна кутия е оборудван автомобила?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автомат. Айсин предполагам. Наподобява ми верига, но защо не се чува още със запалването, а след като "нещото" заработи....

Редактирано от out2007
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте.Наблюдавам от известно време "потракване" на студен мотор на място. Като загрее мотора, тракането почти не се чува. Интересното е, че след запалване първите 5-6секунди не се чува, а след като "нещо" заработи което ми бяха казали, че е ЕГР-а, тогава започва.

Абсолютно същото е и при мен, и то доста отдавна.

Аз мисля че са дюзи но не съм сигурен.

Ако някой е запознат, моля да каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...