Премини към съдържание

Термометър за външна температура


Препоръчано мнение

След смяна на оригиналното радио,показанията на външната температура не показват вярно.След първоначално палене,показва реалната температура и по-нататък не се променя.Дали датчика е свързан по някакъв начин с оригиналното радио?За другата информация на борд компютъра знам,че се губи,но чак пък и температурата???

Спейс Стар 1.6 2003г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен също е сменено радиото , но няма проблем с показанията за температурата. Отчита всяка промяна точно. Другите показания също си ги има, но имам изведен външен бутон за тях.

Редактирано от ziko67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен също е сменено радиото , но няма проблем с показанията за температурата. Отчита всяка промяна точно. Другите показания също ги имам , но имам изведен външен бутон за тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен също е сменено радиото , но няма проблем с показанията за температурата. Отчита всяка промяна точно. Другите показания също ги имам , но имам изведен външен бутон за тях.

Това ми е втори Спейс Стар и на предишния се случваше същото.Смених два датчика,но ефекта беше никакъв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с оригиналното радио и при мене след стартиране на двигателя показва реалната температура след което замръзва и не се променя Спеис Стар 1.6 98кс.2004г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...