Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Лансер 1.5 - 2010 г.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Отскоро съм собственик на този автомобил, но при покупката не ми дадоха никаква книжка или ръководство и моля за помощ по следните въпроси:

1. Някой сменял ли е аудио системата с навигация? Интересува ме какъв модел трябва да бъде, за да пасне точно на мястото на оригиналната система и да има връзка с бутоните за телефон от волана. Куплунзите същите ли остават или ще трябва преработка? При мен в момента нямам връзка с телефона от бутоните на волана и не знам дали изобщо има блутут модул.

2. Някой слагал ли е на Лансер 1.5 авто пилот? Има ли подготвено опроводяване до волана и какво включва комплекта като модули? Възможно ли е изобщо монтирането на авто пилот на такъв Лансер или присаждане от Лансер 1.8?

Благодаря предварително на всички, които могат да ми помогнат по тези въпроси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=33049

Авто пилота се казва круиз контрол. Гледай да си поръчаш правилните бутони за твоя волан, защото тези от статията няма да паснат при теб.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега LIX, благодаря за пояснението! Известно ми е, че авто пилота се нарича круиз контрол, но нищо конкретно не сте отговорил на въпроса, който интересува не само мен надявам се. Благодаря за отзивчивостта!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега LIX, благодаря за пояснението! Известно ми е, че авто пилота се нарича круиз контрол, но нищо конкретно не сте отговорил на въпроса, който интересува не само мен надявам се. Благодаря за отзивчивостта!

Някаква шегичка ли е това? Пуснах ти статия как се инсталира круиз контрол с картинки и описание като за начинаещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колега LIX, извинявай не съм искал да те засегна! Четох някъде че трябвало да се закупи превключвател за съединителя, когато е ръчна скоростната кутия. Наясно ли си с това? Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...