Премини към съдържание

Как да разбера дали COLT-a ми има евро 4


Препоръчано мнение

Здравейте , как да разбера дали COLT-а ми (2007 ма година) има евро 4 след като не е записано в талона ми - колата ми е закупена от Италия и има катализатор , произведена е в Европа (Холандия ако не се лъжа) . Има ли сайт на фирмата където по номерата на шасито или някъде другаде може да се разбере . обаждах се в дилъра на митсубиши в Стара Загора и ми казаха че трябва да се попълни бланка с информация от талона и да се прати до София - проблем е че искат за услугата 96 лева независимо дали има или не .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , как да разбера дали COLT-а ми (2007 ма година) има евро 4 след като не е записано в талона ми - колата ми е закупена от Италия и има катализатор , произведена е в Европа (Холандия ако не се лъжа) . Има ли сайт на фирмата където по номерата на шасито или някъде другаде може да се разбере . обаждах се в дилъра на митсубиши в Стара Загора и ми казаха че трябва да се попълни бланка с информация от талона и да се прати до София - проблем е че искат за услугата 96 лева независимо дали има или не .

Това е единственият начин.За съжаление

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако в оригиналният талон на колата е записано в точка V.9, че отговаря на директива : 2003/76/CE-B и колата е регистрирана след 2006г. има EURO IV : https://it.wikipedia.org/wiki/Euro_IV .

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...