Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колата е паджеро 3.2 2008г. Иска ми се да махна дпф след като се запуши * постоянни проблеми* софтуерно и физически.Моля колегите които знаят кой може да го направи качествено да даде контакти моля.Цяла седмица чета и не мога да намеря правилния човек.От Ямбол съм .Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, при Марин в Ямбол ходил ли си за мнение? Много го хвалят, сега затова не знам може ли да помогне, но е голям специалист, поне според мен и може да ти даде съвет. Аз съм правил, макар да съм от София, два основни ремонта при него и съм страшно доволен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е паджеро 3.2 2008г. Иска ми се да махна дпф след като се запуши * постоянни проблеми* софтуерно и физически.Моля колегите които знаят кой може да го направи качествено да даде контакти моля.Цяла седмица чета и не мога да намеря правилния човек.От Ямбол съм .Благодаря

....заповядай в София, след интервенцията джипката ти ще литне .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли ефект от чистене на ФАП,че моя е на 70%?

Гледам вървят разни обяви.

...мисля ,че не ме разбрахте.....чистенето на ДПФ-а само по себе си не подобрява кой знае колко нещата....но премахването му (хардуерно ) и изключването му (софтуерно) , както и инсталирането на нов софтуер( чип тунинг ) ще подобрят динамиката много....чак има опасност от скъсване на агренажната верига ако не е сменявана....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорех за ДПФа на 2.2 дизел,и имах предвид чистенето което предлагат разни фирми-дали има ефект.

Не говоря за премахването му.

Иначе той си се регенерира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, в какво се изразяват постоянните проблеми? Предполагам си с П4, не знам къде могат да ти помогнат но поговори с DJ.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...