Премини към съдържание

Панел за Колт95 година - от къде?


SLIM

Препоръчано мнение

Търся си заден ляв панел. Пуснах обява във купува/продава/заменя, но за съжаление вече доста време нямам никакъв отговор. Някой случайно да знае къде мога да си намеря? В някоя морга или..... де да знам - някой мъже да знае за някой Колт на части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся си заден ляв панел. Пуснах обява във купува/продава/заменя, но за съжаление вече доста време нямам никакъв отговор. Някой случайно да знае къде мога да си намеря? В някоя морга или..... де да знам - някой мъже да знае за някой Колт на части.

какво ще рече заден ляв панел .. ако приказваш за тази задната лява кора аз имам такава .. пиши лично ако става въпрос за нея :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

какво ще рече заден ляв панел .. ако приказваш за тази задната лява кора аз имам такава .. пиши лично ако става въпрос за нея :)

 

Имам пред вид задния ляв калник, само че майсторите ми го искат заедно с колонката и прага от долу и му викат панел. Аз не съм запознат много, ама както го разбирам то си е направо половин кола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...