Премини към съдържание

Смяна на акумулатор


Препоръчано мнение

Колеги , интересува ме дали и при другите Аутлендъри след сваляне на акум. или ако е изтощен и не пали, след поставяне (съответно зареждане) компа записва грешки и влиза в авар. режим?Трябва ли да се изчаква няколко минути след поставянето, преди да се пали?На някои коли наистина се изчаква, после се пали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива работи,нямало БСИ.

При наливането на добавката за ск.кутия ,майстора си го откачи и закачи като на Жигулка.

Няма нищо после.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е след като го закачи, ти веднага ли запали или минаха поне 5 мин.При мен , понеже запалих веднага, светна чека.Не че знам , ако изчакам ,дали няма пак да светне :icon_angel:Не разбрах , защо е трябвало да се откача, за да се налее добавката?

Редактирано от Гайдаров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сваляхме акумулатора за да налее добавката през пробката на кутията и понеже като взех колата сменихме маслото на кутията за да не прелее като отвори пробката колата беше на повисоко с предницата.Това защото му бяха затиети и трите подемника.

Та после като закачихме батерията я запалих,но не веднага щото се ланкахме и чек не ми е светвал.Майстора ми каза,че нямали БСИ и нямало защо да се чака да заспи колата преди откачане и после пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля 4007та беше първа с наливането и я запалих веднага защото ходих да взема Ситроена,но чек не е светвал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...