Премини към съдържание

Въпрос за раздатката Супер Селект


Препоръчано мнение

Здравейте, някой запознат ли е лостът за смяна на скоростите /ръчна кутия/ в раздатката ли влиза? Може ли тази раздатка да функционира с различна ск.кутия от оригиналната?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой запознат ли е лостът за смяна на скоростите /ръчна кутия/ в раздатката ли влиза? Може ли тази раздатка да функционира с различна ск.кутия от оригиналната?

....да ,влиза в раздатката.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....да ,влиза в раздатката.....

 

А дали има някаква електроника раздатката? Доколкото намирам информация до 4 поколение няма такава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали има някаква електроника раздатката? Доколкото намирам информация до 4 поколение няма такава.

....зависи за каква кола говориме и коя година е.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....зависи за каква кола говориме и коя година е.....

 

Става въпрос за първото поколение SS4, на Паджеро /не Пинин/ от 91 до ... не знам кога се произвежда. Идеята ми е да я свържа с друга кутия не на Мицубиши.

Щом скоростният лост влиза в раздатката, това означава ли че част от зъбните колела на скоростната кутия са в раздатката? МОгат ли да се премахнат "ненужните"?

Ако има електроника какво управлява, или е само за датчици на светлинната индикация?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за първото поколение SS4, на Паджеро /не Пинин/ от 91 до ... не знам кога се произвежда. Идеята ми е да я свържа с друга кутия не на Мицубиши.

Щом скоростният лост влиза в раздатката, това означава ли че част от зъбните колела на скоростната кутия са в раздатката? МОгат ли да се премахнат "ненужните"?

Ако има електроника какво управлява, или е само за датчици на светлинната индикация?

.....ако е така ,както го обяснявате, тогава няма проблем.....кутията не е "електронна" и не се управлява чрез ЕКУ....тя си е чисто механична....като разделите ск. кутия от раздатката и изхвърлите ск. кутия, просто отворите на разд. кутия трябва да се затворят....няма друго да се маха като зъбни колела,муфи и т.н....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...