Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ниски обороти - Space Star


Препоръчано мнение

Здравейте на всички! Имам следния проблем с моето спейс старче. Колата е 1.3 86 коня 98г. БЕЗ ГАЗ! От няколко дни забелязвам,че колата дори и при загрял вече двигател държи доста ниски обороти и усещам, че ще угасне. Докато съм в завой и завивам с волана се усеща най - много, защото се втвърдява,падат оборотите,но не гасне. Попитах някои приятели и ми казаха,че може би ще са от свещи,тампон на двигателя или маховик (някой от тях ми се струват абсурдни,но не съм специалист и не знам). Ако някой знае за какво става въпрос,ще съм благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Имам следния проблем с моето спейс старче. Колата е 1.3 86 коня 98г. БЕЗ ГАЗ! От няколко дни забелязвам,че колата дори и при загрял вече двигател държи доста ниски обороти и усещам, че ще угасне. Докато съм в завой и завивам с волана се усеща най - много, защото се втвърдява,падат оборотите,но не гасне. Попитах някои приятели и ми казаха,че може би ще са от свещи,тампон на двигателя или маховик (някой от тях ми се струват абсурдни,но не съм специалист и не знам). Ако някой знае за какво става въпрос,ще съм благодарен!

 

Аз имах същият проблем с оборотите и дори ми гаснеше по светофарите,

а за каране с климатик в градски условия даже не смеех и да си го помисля.

Накрая се оказа един протъркал се маркуч за вакум.

Съветвам те, да ги провериш и тях.

 

:drinks: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...