Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Стартер


Препоръчано мнение

Здравейте, някой свалял ли стартер на спейс стар 1.9 did 115k двигател f9q2. Как се сваля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей,свалял съм стардера на спес стар ,но с 1;3 мотора .Процедурата е доста тегава.Първо откачаш акумолатора после отдоло сваляш ндлъжната греда, след това се сваля и една стойка захваната за блокаи чак тогава сваляш стартера ,но нее лесно тъй като няма много място.Когато сменяш четките смени и четкодържача защото аз не го смених и точно след една година повторих процедурата.Това мога да споделя и дано съм бил полезен.Успех .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,свалял съм стардера на спес стар ,но с 1;3 мотора .Процедурата е доста тегава.Първо откачаш акумолатора после отдоло сваляш ндлъжната греда, след това се сваля и една стойка захваната за блокаи чак тогава сваляш стартера ,но нее лесно тъй като няма много място.Когато сменяш четките смени и четкодържача защото аз не го смених и точно след една година повторих процедурата.Това мога да споделя и дано съм бил полезен.Успех .

....за това като се сваля, се сменя всичко, четки ,втулки,шалтер, в някои случаи и бендикса, грес и т.н. както си му е процедурата, а не като при вас, да сваляш през 6 месеца......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ,?? благодаря за съвета,пълното ревизиране е задължително при отваряне на стартера ,но за бендикса , шалтера и втулките ако са добре защо да се сменят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...