Премини към съдържание

Централно заключване-проблем


Препоръчано мнение

Вече трети път ми прави проблем-не иска да заключи колата от копчето на ключа.

Отварям шофьорската врата,заключвам колата от бутона ,затварям вратата и я заключвам ръчно с ключа от патрона.

След известно време отивам до колата и се отключва и заключва нормално.Батерията е нова.Прави го без закономерност.

Къде да търся проблема колеги?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам известно време с резервния ключ и още първия ден пак същото.

Мотах се около колата и като прилючих пак не иска да заключи.

Къде се намира модула на централното?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали си с оригиналната аларма. Аз имах подобен проблем. В един момент бутоните на ключа спряха да работят. Като отворих ключа бях много изненадан. Вътре беше ръкоделие. Оказа се, че оригиналната аларма е шунтирана и е монтирана нова БГ аларма. Просто си препрограмирах ново дистанционно.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма аларма колата.

Прави ми впечатление,че отказа се получава след като автомобила е работил или както днес само на радио беше и на полуконтакт-демек като има някаква консумация.

Вечелта като си тръгвах от работа и си отключи нормално.Пред нас пак отказа като я загасих и след десетина минути си отключи пак нормално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не знае поне къде се намира в колата модула на централното заключване?

То,че съвет няма да има ,ама...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали е възможно тия откази на централното да свързани с подмяната на обикновенит софитни крушки с лед софитни в плафоните?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се ,че централното се командва от БСИто-няма отделен модул,а бе японска му работа.

Сега идва варианта да пробваме с друго БСИ или в краен случай да поставям аларма.

Кат я разхвърля майстора каза,че по БСИто е пръскано с контактен спрей ,но аз не съм го пръскал.

Диджея -някакви идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

При моята като заключвам с ключа от патрона на шофьорската врата се заключва само тя ,а другите не реагират-така ли са тия коли или имам проблем?

Защото не съм имал до сега кола която през патрона на шофьорската да не командва всички врати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...