Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Направи ми го за пръв път преди месец след това до оня ден не се е получавало,вчера пак го направи.

При движение с равномерна газ и последващо увеличаване на тягата понякога придръпва за момент,но е супер неприятно.

Прави го на загрял мотор-казах ми ,че може да е ДПФа,а аз до сега не съм усетил регенерация а я имам от началото на май(Ситроен ЦКросър 2.2 хди).

Грешки няма,лампи не светят,ауспуха е идеално чист-без грам опушено и сажди.

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направи ми го за пръв път преди месец след това до оня ден не се е получавало,вчера пак го направи.

При движение с равномерна газ и последващо увеличаване на тягата понякога придръпва за момент,но е супер неприятно.

Прави го на загрял мотор-казах ми ,че може да е ДПФа,а аз до сега не съм усетил регенерация а я имам от началото на май(Ситроен ЦКросър 2.2 хди).

Грешки няма,лампи не светят,ауспуха е идеално чист-без грам опушено и сажди.

....а с каква скоростна кутия ви е оборудвана колата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ами за сега съмнението е за регенерация на ДПФ.

Понеже моята е с оригиналния филтър,а колата е на 166 000км и е вече към края на живота си ДПфа и регенерира по често.На сина 4007 е с нов ДПФ и регенерира през 900км,докато моята през 300-400 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак ми го направи и то на същото място на връщане от Стрелча-егати и колата с характер ще излезе!

Прави го само 3-4 секунди и после нищо-не може да е регенерация.Няколко пъти за момент като че ли се замисли.

Съмненията са за датчик колянов вал.

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиши когато откриеш какъв му е проблема.

Редактирано от bozhidar 48
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е и от датчик колянов вал понеже ми го направи два пъти и днес на диагностика няма грешки ,а е трябвало да запише ако е от него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...