Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Привет група,

възнамерявам да сменям каризмата с ASX днес ходих да гледам и ми харесаха, можете ли да ми дадете информация какво да гледам и какво да търся при тях ?

С въздушни възглавници ли са и ако да как са ?

Двигателите, кои са добри и кои не ?

Благодаря !

А и да не забравя, търся в Пловдив но не съм разбирач можете ли да ме посъветвате за някой които може да я check-не преди да я купя ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет група,

възнамерявам да сменям каризмата с ASX днес ходих да гледам и ми харесаха, можете ли да ми дадете информация какво да гледам и какво да търся при тях ?

С въздушни възглавници ли са и ако да как са ?

Двигателите, кои са добри и кои не ?

Благодаря !

А и да не забравя, търся в Пловдив но не съм разбирач можете ли да ме посъветвате за някой които може да я check-не преди да я купя ?

Колега,

дай някакви подробности бе - колко годишна, дизел или бензин, какви екстри искаш :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

дай някакви подробности бе - колко годишна, дизел или бензин, какви екстри искаш :icon_hmm:

 

Онзи ден ходих да гледам едно ASX 2.0 Diesel 140 кс хареса ми като външен вид и интериор. 6 степененна ръчна трансмисия, но не знам за този двигател дали е хубав доколкото знам е VAG.

Споделете мнение

Иска ми се да има Start engine бутон :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В шапката има една тема за ASX с над 200 коментара.

 

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...